Google+ Nowy Cyberpunk w roku 2077 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nowy Cyberpunk w roku 2077

Gra komputerowa Cyberpunk, a wraz z nią nowa edycja gry fabularnej, osadzona będzie w świecie roku 2077. Oficjalna strona projektu ruszyła.

Według zapowiedzi w wywiadzie w serwisie The Verge, nowa edycja papierowej gry fabularnej będzie kompatybilna z tworzoną przez CD Projekt grą komputerową. Nad całym projektem czuwa Mike Pondsmith, twórca Cyberpunka. Przewidywana data premiery to rok 2014.

Więcej informacji na oficjalnej stronie gry.


Dowiedz się więcej:


CD Projekt RED

Polski deweloper gier komputerowy, oddział spółki CD Projekt SA. Twórcy gier z serii "The Witcher" oraz zapowiedzianej gry "Cyberpunk 2077". Obecnie we współpracy z wydawnictwem R. Talsorian Games wyda grę fabularną "The Witcher Role-playing Game".

Cyberpunk 2020

Gra fabularna utrzymana w konwencji cyberpunka autorstwa Mike'a Pondsmitha. Wydana przez wydawnictwo R. Talsorian Games. Polska edycja ukazała się w 1994 roku nakładem wydawnictwa Copernicus Corporation. W USA ukazały się do tej pory trzy edycje tej gry. Obecnie powstaje gra wideo "Cyberpunk 2077" oparta o uniwersum gry fabularnej.

  • KFC

    a jesteś pewien Seth? ja jakoś nie wczytywałem się w stronkę, ale nie zauważyłem wzmianki o RPGu papierowym.. :>

  • Na stronie na razie nic nie ma, prawda. Wspominano jednak o papierowej wersji w wywiadach i prezentacjach, więc na razie uznaję, że coś jest na rzeczy.

    EDIT: Dodałem link do informacji o wersji papierowej.

  • Ciekawe czym będzie się różnić do Interface Zero, skoro nawet czasy akcji obu gier ( koniec lat 70sitątych XXI wieku ) są podobne? ;]