Google+ Laundry RPG: Licence to Summon w przedsprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Laundry RPG: Licence to Summon w przedsprzedaży

Wydawnictwo Cubicle 7 wprowadziło do przedsprzedaży Licence to Summon, suplement gry fabularnej Laundry RPG, opartej na powieściach Charlesa Strossa “Laundry Files”.

Laundry Files seria popularnych powieści szpiegowskich, z których pierwsza, The Atrocity Archives, otrzymała w roku 2005 nagrodę Hugo w kategorii najlepsza powieść. Cykl utrzymany w lovecraftowskim stylu opowiada o zmaganiach tajnych agentów, a historie opierają się na tajemnicach historii XX wieku (Naziści i sekretne eksperymenty itp).

Licence to Summon poświęcone będzie mrocznym aspektom mistycznej nauki oraz różnego rodzaju magii stosowanej zarówno przez członków Laundry, jak i inne organizacje.

Wydawnictwo udostępniło na swojej stronie okładkę oraz fragmenty nowego podręcznika.

Licence to Summon można zamówić w przedsprzedaży w sklepie wydawnictwa za $24.99.


Dowiedz się więcej:


Cubicle 7

Brytyjskie wydawnictwo gier fabularnych i karcianych. Wydawca między innymi gier fabularnych z cyklu "Doctor Who" czy gry fabularnej osadzonej w świecie trylogii "Władcy Pierścienia".

Laundry

Oparta na powieściach Charlesa Strossa gra fabularna, w której gracze wcielają się w agentów tajnej organizacji Laundry, walczących z lovecraftiańskimi stworami i potworami. Gra wykorzystuje mechanikę Basic Roleplaying wydawnictwa Chaosium.