Google+ Kompletne „Swords & Wizardry” na Kickstarterze! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Kompletne „Swords & Wizardry” na Kickstarterze!

W serwisie Kickstarter trwa zorganizowana przez Frog God Games zbiórka pieniędzy na wydanie w druku kompletnej edycji retro gry fabularnej „Swords & Wizardry”.

Swords & Wizardry” to retro-klon oryginalnej wersji gry fabularnej fantasy „Dungeons & Dragons”, zaprojektowanej w 1974 roku przez Gary’ego Gygaxa oraz Dave’a Arnesona.

„Swords & Wizardry” w wersji Whitebox zostało przetłumaczone i udostępnione w języku polskim w formie PDF.

Więcej o „Swords & Wizardry” znajdziecie na stronie gry.

Zbiórka trwać będzie jeszcze 34 dni. Podręcznik w druku razem z podręcznikiem w wersji elektronicznej dostępny jest przy wsparciu o wartości 30 dolarów.

Szczegóły w serwisie Kickstarter.


Dowiedz się więcej:


Frog God Games

Kickstarter

Platforma finansowania społecznościowego, za pośrednictwem której twórcy mogą zbierać fundusze na realizację swoich projektów. Dzięki takiemu finansowaniu udało się dotychczas wydać takie gry fabularne jak "Numenera", "Technoir" czy "Deadlands Noir", a także wiele innych gier niezależnych.

Swords & Wizardry

  • kfc

    Jeśli chodzi o ścisłość to chyba Far West jeszcze nie wyszło? :> Nie pamiętam czy poszły już podręczniki dla backerów czy w ogóle jeszcze nie puścili do druku. Albo coś zmyślam?

  • Jeden z ilustratorów odszedł z firmy i opóźnił premierę. Miało wyjść pod koniec lipca, nie wiem czy wyszło, nie było żadnej informacji jak na razie. Premiera wersji do dystrybucji natomiast została przesunięta na wrzesień.

  • KFC

    ok, dzięki za informacje, niestety nie załapałem się na zbiórkę, to nie jestem na bieżąco.