Google+ Indie RPG Awards 2011 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Indie RPG Awards 2011

Po raz dziesiąty rozdano nagrody Indie RPG Awards.

Tytuł Indie Game of the Year for 2011 otrzymała gra Do: Pilgrims of the Flying Temple autorstwa Daniela Solisa. Ten sam tytuł zdobył też nagrodę za najlepszą produkcję i za największą innowację.

Za najlepszą darmową grę niezależną uznano Anima Prime, zaś za najlepszy dodatek i wsparcie nagrodzono Fiasco Companion.

Polska wersja Anima Prime zostanie wydana na przełomie 2012/2013.


Dowiedz się więcej:


Anima Prime

Anima Prime to gra fabularna wydawnictwa Berengad Games, odtwarzająca w innowacyjny sposób mechanizmy oraz klimat takich gier jak Final Fantasy, Heavenly Sword i Bayonetta oraz serii animowanych jak Avatar: The Last Airbender.

Do: Pilgrims of the Flying Temple

Do: Pilgrims of the Flying Temple to baśniowa gra fantasy o młodych mnichach, którzy otrzymują listy z wołaniem o pomoc od najróżniejszych osób z całego wszechświata. Integralną częścią gry jest zapisywanie jej w formie krótkiego opowiadania.

Fiasco

Narracyjna gra fabularna dla 3-5 osób, bez Mistrza Gry, w której korzystając z zasad oraz wyobraźni rozgrywa się niebezpieczne i głupie historie, kończące się porażką.

Indie RPG Awards

Istniejąca od 2002 roku inicjatywa nagradzająca gry niezależne w kilku kategoriach m.in. Niezależna gra roku, Najlepsza produkcja, najlepsza gra darmowa, najlepsze wsparcie, najlepszy dodatek oraz za najbardziej innowacyjną grę.