Google+ Betatesty Star Wars: Edge of the Empire rozpoczęte! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Betatesty Star Wars: Edge of the Empire rozpoczęte!

Wydawnictwo Fantasy Flight Games oglosiło na swojej stronie internetowej rozpoczęcie betatestów systemu rozgrywającego się w realiach Gwiezdnych Wojen oraz podało garść informacji o tym, jak zamierzają zabrać się za tę linię wydawniczą.

Gracze będą mieli okazje zagrać w czasach walki z Imperium. Wydawnictwo zamierza podzielić system na trzy mniejsze. Pierwszy (Edge of the Empire właśnie) skupiać się będzie na marginesie społecznym, gracze wcielą się w nim w łowców głów, przemytników i odkrywców starających się po prostu przeżyć w tych trudnych czasach. Drugi, zatytułowany Age of Rebellion pozwoli na zagranie pilotem, szpiegiem czy też żołnierzem. Dopiero w ostatnim z nich, Force and Destiny gracze będą mogli bawić się jako rycerze Jedi.

Wydawnictwo Fantasy Flight Games zachęca do wzięcia udziału w testach pierwszego z tych systemów. Podręcznik zawierający wersję beta zasad zakupić można w sklepie internetowym wydawnictwa.


Dowiedz się więcej:


Edge of the Empire

to pierwszy z trzech systemów Fantasy Flight Games, osadzonych w świecie Gwiezdnych Wojen. Skupia się na marginesie społecznym, gracze wcielają się w łowców głów, przemytników i odkrywców starających się przeżyć w trudnych czasach. Mechanika gry wykorzystuje przeciwstawne rzuty pul unikalnych kości z symbolami.

Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".