Google+ Beasts & Barbarians: Beasts of the Dominions | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Beasts & Barbarians: Beasts of the Dominions

Wydawnictwo GRAmel wprowadziło do sprzedaży elektroniczną wersję Beasts of the Dominions, dodatku o potworach w Beasts & Barbarians, settingu Savage Worlds w konwencji sword and sorcery.

W podręczniku znajdziecie dziesięć różnych przeciwników, szczegółowo opisanych, wraz z krótkimi scenariuszami do rozegrania indywidualnie lub w ramach toczonej kampanii. Scenariusze przeznaczone są dla 4-6 doświadczonych bohaterów.

Podręcznik w wersji elektronicznej (PDF) dostępny jest za pośrednictwem RPGNow za $14.99


Dowiedz się więcej:


Beasts & Barbarians

Setting magii i miecza autorstwa Umberto Pignatelliego wydany na mechanice Savage Worlds. Gracze wcielą się w bohaterów rodem z powieści Howarda, Wegnera czy Cooka, i mierząc swe siły z różnej maści monstrami, odkrywając mroczne tajemnice, zdobędą skarby i chwałę.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.