Google+ Okładka Beasts of the Dominions | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Okładka Beasts of the Dominions

Wydawnictwo GRAmel zaprezentowało okładkę Beasts of the Dominions, suplementu do Beasts & Barbarians, settingu Savage Worlds w konwencji sword and sorcery.

Beasts of the Dominions zostanie wydane dzięki zbiórce funduszy na serwisie IndieGoGo. Suplement poświęcony będzie potworom i bohaterom niezależnym z różnych krain świata Beasts & Barbarians.

W podręczniku znajdzie się dziesięć różnych przeciwników, szczegółowo opisanych, wraz z krótkimi scenariuszami do rozegrania indywidualnie lub w ramach toczonej kampanii. Scenariusze przeznaczone będą dla 4-6 doświadczonych bohaterów.

Premiera dodatku przewidziana jest na sierpień 2012 roku.


Dowiedz się więcej:


Beasts & Barbarians

Setting magii i miecza autorstwa Umberto Pignatelliego wydany na mechanice Savage Worlds. Gracze wcielą się w bohaterów rodem z powieści Howarda, Wegnera czy Cooka, i mierząc swe siły z różnej maści monstrami, odkrywając mroczne tajemnice, zdobędą skarby i chwałę.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

IndieGoGo

Międzynarodowa platforma finansowania społecznościowego, za pośrednictwem której twórcy mogą zbierać fundusze na realizację swoich projektów. Dzięki takiemu finansowaniu udało się dotychczas wydać takie gry fabularne i suplementy gier jak "ImagiNation", "RATS!" czy "Beasts of the Dominions", a także wiele innych gier niezależnych.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.