Google+ „Never Unprepared” – jak przygotować się do sesji RPG | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Never Unprepared” – jak przygotować się do sesji RPG

Gnome Stew, rozbudowany blog o grach fabularnych, wprowadził do sprzedaży wersję elektroniczną „Never Unprepared”, poradnika o przygotowaniach do sesji gier fabularnych.

„Never Unprepared: The Complete Game Master’s Guide to Session Prep” oparty jest na publikowanej na blogu serii pięciu artykułów z cyklu Prep-Lite, rozbudowany o nowe materiały.

Z poradnika dowiecie się między innym tego, jak zmniejszyć czas potrzebny na przygotowania, jak efektywnie tworzyć postaci niezależne czy jak przygotowaniem do gry maskować swoje słabe strony w prowadzeniu.

Ponadto poradnik zawiera:

  • omówienie każdej fazy przygotowania do sesji RPG
  • modyfikowalne szablony scenariuszy, scen, bohaterów niezależnych, walki
  • porady dotyczące wyboru narzędzi do tworzenia materiałów
  • sposoby na znalezienie swoich mocnych i słabych stron jako MG
  • wskazówki jak przygotować sie do sesji RPG przy bardzo ograniczonym czasie

Liczący 134 strony poradnik „Never Unprepared: The Complete Game Master’s Guide to Session Prep” dostępny jest w wersji elektronicznej (PDF) za pośrednictwem DriveThruRPG za $9.95 lub w druku w sklepie wydawnictwa za $19.95.


Dowiedz się więcej:


Gnome Stew

Jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych blogów z materiałami dla Mistrzów Gry na świecie, a także wydawca nagradzanych poradników dla prowadzących. Od założenia w 2008 roku blog odwiedziło już ponad 2 000 000 czytelników.

Never Unprepared