Google+ Kampania do Toypocalypse na Kickstarterze | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Kampania do Toypocalypse na Kickstarterze

W serwisie Kickstarter trwa zbiórka pieniędzy na wydanie Toypocalypse Falls, kampanii wprowadzającej do gry fabularnej Toypocalypse.

Toypocalypse to gra fabularna, w której gracze wcielają się w posiadające świadomość zabawki, pozostawione w tajemniczo opuszczonym przez ludzi świecie. Jak określają to twórcy, świat gry jest połączeniem Toy Story i Władcy Much.

Podręcznik główny Toypocalypse można zakupić w wersji PDF za pośrednictwem DriveThruRPG za $1.95.

Toypocalypse Falls to kampania wprowadzająca do świata gry Toypocalypse. W liczącym około 20-25 stron podręczniku znajdą się  opisy lokacji i frakcji w miasteczku Toypocalypse Falls oraz pomysły na przygody i całą kampanię.

Zbiórka trwać będzie jeszcze 19 dni. Podręcznik w PDF dostępny jest już przy wsparciu $2.

Szczegóły w serwisie Kickstarter.


Dowiedz się więcej:


Kickstarter

Platforma finansowania społecznościowego, za pośrednictwem której twórcy mogą zbierać fundusze na realizację swoich projektów. Dzięki takiemu finansowaniu udało się dotychczas wydać takie gry fabularne jak "Numenera", "Technoir" czy "Deadlands Noir", a także wiele innych gier niezależnych.

Toypocalypse

to gra fabularna, w której gracze wcielają się w posiadające świadomość zabawki, pozostawione w tajemniczo opuszczonym przez ludzi świecie. Jak określają to twórcy, świat gry jest połączeniem Toy Story i Władcy Much.