Google+ Better Angels – gra fabularna o mniejszym źle | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Better Angels – gra fabularna o mniejszym źle

W serwisie Kickstarter trwa zorganizowana przez Arc Dream Publishing zbiórka pieniędzy na wydanie Better Angels, gry fabularnej o super-złoczyńcach, którzy starają się wyrządzić jak najmniej zła.

Better Angels to gra autorstwa Grega Stolze, w której gracze wcielają się w zwyczajnych ludzi, ułaskawionych przez demona od śmierci i obdarzonych przez niego różnymi nadnaturalnymi mocami. Wzamian muszą czynić zło, od sprytu graczy zależeć będzie to, czy komukolwiek stanie się przy tym większa krzywda. Gra korzystać będzie z mechaniki One Roll Engine, znanej z gry A Dirty World.

Choć cel finansowy został już osiągnięty, zbiórka trwać będzie jeszcze 27 dni. Podręcznik w PDF dostępny jest przy wsparciu $15.

Szczegóły w serwisie Kickstarter.


Dowiedz się więcej:


Arc Dream Publishing

Better Angels

Gra fabularna autorstwa Grega Stolze, w której gracze wcielają się w zwyczajnych ludzi, ułaskawionych przez demona od śmierci i obdarzonych przez niego różnymi nadnaturalnymi mocami. Wzamian muszą czynić zło, od sprytu graczy zależeć będzie to, czy komukolwiek stanie się przy tym większa krzywda. Gra korzsta z mechaniki One Roll Engine, znanej z gry "A Dirty World".

Kickstarter

Platforma finansowania społecznościowego, za pośrednictwem której twórcy mogą zbierać fundusze na realizację swoich projektów. Dzięki takiemu finansowaniu udało się dotychczas wydać takie gry fabularne jak "Numenera", "Technoir" czy "Deadlands Noir", a także wiele innych gier niezależnych.