Google+ Marvel Heroic Roleplaying: Civil War w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Marvel Heroic Roleplaying: Civil War w sprzedaży

Wydawnictwo Margaret Weis Productions wprowadziło do sprzedaży Civil War, pierwszą kampanię do Marvel Heroic Roleplaying, gry fabularnej osadzonej w świecie komiksów Marvela.

Marvel Heroic Roleplaying: Civil War to pierwsza z trzech kampanii (Event Book) do gry. W środku oprócz kampanii znajdą się opisy bohaterów, lokacji oraz dodatkowe zasady.

Podręcznik można zakupić w wersji elektronicznej (PDF) za pośrednictwem DriveThruRPG za $17.99 w wersji podstawowej (232 stron) lub za $23.99 w wersji premium (368 strony) z zawartością Operations Manual z podręcznika podstawowego Marvel Heroic Roleplaying.

Podręcznik w druku można zamówić w sklepie wydawnictwa za $29.99 w wersji podstawowej (160 stron) lub za $39.99 w wersji premium (284 strony) z zawartością Operations Manual z podręcznika podstawowego Marvel Heroic Roleplaying.

Wersję elektroniczną (PDF), liczącego 232 strony podręcznika podstawowego Marvel Heroic Roleplaying możecie zakupić za pośrednictwem DriveThruRPG za $12.99.


Dowiedz się więcej:


Margaret Weis Productions

Amerykańskie wydawnictwo znane z gier fabularnych opartych o między innymi takie seriale jak "Firefly", "Battlestar Galactica" i "Leverage".

Marvel Heroic Roleplaying

Wydana przez wydawnictwo Margaret Weiss Production gra fabularna oparta o świat Marvela, znany z komiksów. Gra korzysta ze zmodyfikowanej mechaniki Cortex+.