Google+ Deadlands: Najważniejszi gracze Dziwnego Zachodu | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Deadlands: Najważniejszi gracze Dziwnego Zachodu

Wydawnictwo GRAmel udostępniło brakujący fragment z podręcznika głównego Deadlands: Reloaded, opisujący Baronów Kolejowych.

Opisane osoby to najważniejsi gracze Dziwnego Zachodu – wszyscy dysponują fortuną, armią pomocników i bez końca snują złowrogie plany, które posse może krzyżować. W zestawieniu brakuje właściciela linii Wasatch, doktora Hellstromme, który został już opisany w podręczniku głównym.

Plik PDF z zestawieniem Baronów Kolejowych można ściągnąć ze strony wydawnictwa.

Ponadto wydawnictwo poinformowało o możliwości zakupu podręcznika Deadlands: Reloaded w twardej oprawie za pośrednictwem serwisu Allegro. Liczba podręczników jest ograniczona, koszt pojedyńczego egzemplarza to 100 PLN.


Dowiedz się więcej:


Deadlands

Setting na mechanice Savage Worlds, łączący elementy konwencji westernu oraz horroru.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.