Google+ Shadowrun: Niebezpieczne miejsca, więcej broni i kolejna misja | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Shadowrun: Niebezpieczne miejsca, więcej broni i kolejna misja

Wydawnictwo Catalyst Game Labs wprowadziło do sprzedaży trzy nowe dodatki do czwartej edycji cyberpunkowej gry fabularnej Shadowrun.

  • Hazard Pay to suplement poświęcony najbardziej esktremalnych miejscach Szóstego Świata. Oprócz opisów miejsc, w dodatku znajdziecie między innymi pomysły na przygody i nowy sprzęt. Liczący 168 stron suplement dostępny jest w wersji elektronicznej (PDF) za pośrednictwem DriveThruRPG za $25 lub w przedsprzedaży w wersji drukowanej ze sklepu wydawnictwa za $34.99.
  • Gun Heaven 2 to kolejny dodatek o broniach. W środku znajdziecie 50 nowych broni, każda ze stosownym opisem, dużą ilustracją i statystykami mechanicznymi. Liczący 59 stron dodatek dostępny jest w wersji elektronicznej (PDF) za pośrednictwem DriveThruRPG za $11.95.
  • Mission: 04-08: Brothers United to kolejna przygoda z czwartej odsłony cyklu Shadowrun Missions. Tym razem bohaterowie zostaną wysłani, by odnaleźć i uratować porwaną dziewczynkę, dla której pewne mroczne bractwo planuje magiczną transformację. Licząca 29 stron przygoda dostępna jest w wersji elektronicznej (PDF) za pośrednictwem DriveThruRPG za $3.95.

Dowiedz się więcej:


Catalyst Game Labs

to amerykańskie wydawnictwo gier planszowych i fabularnych. Posiada licencje na wydawanie gier z serii Battletech, Shadowrun i Cosmic Patrol. Wydało także pierwszą edycję gry Eclipse Phase oraz grę planszową Leviathans.

Shadowrun

Gra fabularna w konwencji cyberpunk z elementami fantasy, w której gracze wcielają się w role shadowrunnerów - najemników działających na krawędzi lub poza prawem.