Google+ Wybierz to, co najlepsze z „Wilkołaka” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Wybierz to, co najlepsze z „Wilkołaka”

Wydawnictwo White Wolf wprowadziło do sprzedaży „Werewolf Translation Guide”, czyli poradnik do przenoszenia różnych elementów między edycjami gry fabularnej „Werewolf” (Wilkołak).

Dzięki poradnikowi poprzenosicie z „Wilkołaka: Apokalipsy” do „Wilkołaka: Odrzuconych” (lub na odwrót) swoje ulubione patronaty, plemiona i dary. W liczącym 52 strony podręczniku znajdziecie porady oraz gotowe rozwiązania. Do pełnego wykorzystania polecane jest posiadanie także podręcznika głównego „World of Darkness” (Nowy Świat Mroku).

Poradnik dostepny jest za pośrednictwem DriveThruRPG w wersji PDF za 3,99 dolarów lub w druku na żądanie za 12,99 dolarów.

 

 

Źródło wieści:


Dowiedz się więcej:


Werewolf The Apocalypse

to gra fabularna z klasycznej linii Świata Mroku, wydana przez wydawnictwo White Wolf po raz pierwszy w 1992 roku. Gracze wcielają się w postaci Garou – wilkołaków walczących w obronie Ziemi (personifikowanej przez Gaję) przeciwko Żmijowi (wcieleniu zniszczenia, rozkładu i zepsucia) oraz duchowej jałowości nowoczesnego, zurbanizowanego świata. Gra wykorzystuje mechanikę Storyteller System, opartą na pulach kości K10.

Werewolf the Forsaken

White Wolf