Google+ Game Chef 2012 – prawie setka gier w konkursie | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Game Chef 2012 – prawie setka gier w konkursie

Zakończył się etap przyjmowania szkiców gier na Game Chef 2012, doroczny konkurs na najlepszą grę fabularną napisaną w tydzień.

Na Game Chef 2012 przybyło 97 zgłoszeń, co jest nowym rekordem konkursu. Wśród biorących udział nie zabrakło także Polaków. Zachęcamy do zapoznania się z ich pracami:

  • Lies of Passage by Lucas ‘Tor’ Garczewski – A friendly story game of believable lies about young coyotes and their quest for fire.
  • Like moths… by Artur Cnotalski and Szymon Gosek – Dr. Moreau minions are fighting for survival within a twisted and deadly arena. Only the strongest will survive.

Wszystkie zgłoszenia możecie zobaczyć na stronie konkursu.

Do 25 kwietnia trwać będzie wzajemne ocenianie prac przez uczestników. Gry z największą ilością głosów przejdą do kolejnego etapu konkursu. Zwycięzców poznamy na początku maja.


Dowiedz się więcej:


Game Chef

Prestiżowy, doroczny konkurs na najlepszą grę fabularną napisaną w 9 dni. Konkurs ma już ponad 10-letnią tradycję. Tak jak w polskim odpowiedniku – Nibykonkursie – w określonym czasie należy napisać szkic gry fabularnej zgodnej z tematem przewodnim i wykorzystującej konkretne hasła. W poprzednich edycjach konkursu powstawały pomysły na takie gry jak "Polaris", "The Shab-al-Hiri Roach", "A Penny for My Thoughts" oraz "Durance".