Google+ Konkurs na recenzję TSoY | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Konkurs na recenzję TSoY

Redaktor podręcznika TSoY, Marcin ‚Seji’ Segit ogłosił konkurs na najlepszą recenzję The Shadow of Yesterday.

Warunkiem uczestnictwa pracy w konkursie jest m.in. publikacja recenzji na portalu internetowym lub w czasopiśmie. Do sponsorowania konkursu dołączył się też Sławomir ‚Zuhar’ Wrzesień (Prowadzi blog Six, wcześniej zajmował się i tworzył na Alei Fantasy).

Nagroda za publikację na małym serwisie wynosi 35 PLN, zaś na dużym 50 PLN. Jeżeli ilość recenzji przekroczy pięć, wtedy nagrody zostają podwojone. Kwoty będzie można wykorzystać wyłącznie w sklepie Rebel. Koszt wysyłki zostaje pokryty przez organizatora konkursu.

Dokładne informacje znajdziecie pod tym linkiem:

http://my.opera.com/Seji/blog/2012/03/14/tsoy-w-pdf-i-konkurs

Recenzję możecie wysłać też do nas. Nie tylko opublikujemy Wasze teksty, ale także zapewnimy ich redakcję.


Dowiedz się więcej:


Kuźnia Gier

Założone w 2004 roku krakowskie wydawnictwo specjalizujące się w grach karcianych, planszowych i RPG. Wydawca gier fabularnych "Wolsung: Magia Wieku Pary" i "The Shadow of Yesterday", a także dystrybutor polskiej wersji "Savage Worlds".

Seji

The Shadow of Yesterday

to gra fabularna pulp fantasy, która wykorzystuje rozwój postaci do napędzania całej rozgrywki. Pierwsza wersja została opublikowana już w 2009, ale pierwsza wersja papierowa ukazała się w listopadzie 2011 roku. Nowa, druga edycja wyszła w styczniu 2013, wydana w tandemie Kuźni Gier oraz Gindie, zawierała nowe materiały w postaci szóstej krainy, Orania, oraz scenariusz Łukasza "Salantora" Pilarskiego, który dostał się do finałowej piątki konkursu Quentin. PDF z grą jest dostępny za darmo na oficjalnej polskiej stronie.