Google+ Fragment z „A Song of Ice and Fire Roleplaying” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Fragment z „A Song of Ice and Fire Roleplaying”

Wydawnictwo Green Ronin Publishing opublikowało fragment ze specjalnej edycji (A Game of Thrones Edition) gry fabularnej „A Song of Ice and Fire Roleplaying”, osadzonej w świecie sagi George’a R. R. Martina.

Liczący 320 stron podręcznik, w twardej oprawie będzie dostępny w formacie PDF na początku kwietnia, kiedy na ekranach telewizorów zagości drugi sezon serialu „Gra o tron”. Wersja drukowana natomiast w kwietniu trafi dopiero do przedsprzedaży, premiera przewidziana jest na maj. Przewidywana cena publikacji w druku to 49,95 dolarów.

Fragment podręcznika dostępny jest w formacie PDF do ściągnięcia ze strony wydawnictwa.


Dowiedz się więcej:


A Song of Ice and Fire

Gra fabularna fantasy na podstawie cyklu powieściowego George'a R.R. Martina „Pieśń Lodu i Ognia” oraz serialu telewizyjnego „Gra o Tron”. Wydawcą jest Green Ronin Publishing. Po śmierci władcy Siedmiu Królestw rozpoczyna się bezpardonowa walka o sukcesję.

Green Ronin Publishing

Wielokrotnie nagradzane amerykańskie wydawnictwo założone w 2000 roku przez Chrisa Pramasa, współtwórcę "Warhammera". Do najbardziej znanych linii wydawniczych Green Ronin Publishing należą "Mutants & Masterminds", "Dragon Age" oraz "A Song of Ice and Fire Roleplaying".