Google+ Cthulhu by Gaslight w drukarni i plany wydawnicze Chaosium | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Cthulhu by Gaslight w drukarni i plany wydawnicze Chaosium

Wydawnictwo Chaosium poinformowało o wysłaniu podręcznika Cthulhu by Gaslight do drukarni oraz opublikowało plan wydawniczy na najbliższe miesiące.

Cthulhu by Gaslight to liczący 192 strony suplement poświęcony prowadzeniu Zewu Cthulhu (Call of Cthulhu) w realiach XIX wieku. Przewidywana cena podręcznika to $28.95. Wersję PDF możecie zamówić już teraz w sklepie wydawnictwa za $20.95. Najnowsze, trzecie wydanie suplementu dostosowane jest do mechaniki szóstej edycji Zewu Cthulhu.

Cthulhu by Gaslight ma zostać także wydany w wersji polskiej nakładem wydawnictwa Galmadrin. Nieznana jest jeszcze dokładna data premiery.

Wydawnictwo Chaosium poinformowało także o planach wydawniczych na kolejne miesiące. Listę zapowiadanych pozycji znajdziecie na stronie wydawnictwa.

Już wiosną spodziewać się można w druku sporego dodatku do Basic Roleplaying, zatytułowanego Mythic Iceland. Dodatek będzie opisywał Islandię znaną z mitów, sag i opowieści. Mythic Iceland będzie miał 276 stron oraz wkładkę z kolorową mapą. Przewidywana cena suplementu to $38.95. Wersję PDF można zakupić już teraz w sklepie wydawnictwa za $24.95.


Dowiedz się więcej:


Basic Roleplaying

Chaosium

Powstałe w 1975 roku amerykańskie wydawnictwo obecnie skupione na publikacji gier fabularnych. Do najbardziej znanych produktów należą gry "Call of Cthulhu", "Pendragon", "Nephilim" i mechanika Basic Roleplaying.

Cthulhu by Gaslight

Suplement do gry fabularnej Zew Cthulhu, którego akcja osadzona jest pod koniec XIX wieku w wiktoriańskiej Anglii. Podręcznik ukaże się w kwietniu 2013 roku nakładem wydawnictwa Galmadrin.