Google+ Audycja Wspominkowa: rok 2007 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Audycja Wspominkowa: rok 2007

Na stronie wydawnictwa Portal pojawiła się kolejna część z dawno nieaktualizowanej serii Audycji Wspominkowych.

Najnowszy odcinek Wspominek trwa niemal 45 minut i autorzy koncentrują się na wspominaniu roku 2007.

Audycje Wspominkowe to nagrania mp3 podczas których Ignacy Trzewiczek, Michał Oracz i Rafał Szyma (gościnnie w jednej z audycji wystąpił również Piotr Haraszczak) wspominają wydarzenia, które najbardziej zapadły im w pamięć z minionych lat.

 


Dowiedz się więcej:


Audycje Wspominkowe

Audycje Wspominkowe to nagrania audio, podczas których Ignacy Trzewiczek, Michał Oracz i Rafał Szyma (a także gościnnie Piotr Haraszczak) wspominają sytuacje z historii wydawnictwa Portal, które najbardziej zapadły im w pamięć.

Portal Games

Polskie wydawnictwo, które powstało w 1999 roku w Gliwicach i zaczynało od wydawania dwumiesięcznika poświęconego grom fabularnym. Dziś znane jest zarówno w Polsce, jak i na świecie z szeregu produktów, od gier fabularnych po planszowe czy karciane, a nawet bitewne. Największy rozgłos na świecie przyniosła wydawnictwu gra planszowa "Neuroshima HEX", wydana w Polsce, Francji oraz USA oraz gra fabularna "De Profundis". Oba tytuły stworzył Michał Oracz. W Polsce wydawnictwo kojarzone jest przede wszystkim z grami fabularnymi "Neuroshima" i "Monastyr" oraz ze związanymi z nimi grami planszowymi i karcianymi. Ważnymi pozycjami w portfolio wydawnictwa są także serie poradników dla Mistrzów Gry oraz tłumaczenia popularnych gier indie, takich jak "Honor i Krew" czy "InSpectres". W 2013 roku wydawnictwo zmieniło nazwę z Portal na Portal Games.