Google+ Nowa przygoda do Deathwatch ogłoszona | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nowa przygoda do Deathwatch ogłoszona

Wydawnictwo Fantasy Flight Games ogłosiło prace nad nową przygodą do Deathwatch, zatytułowaną Rising Tempest.

Przygoda ma trafić na półki sklepowe w drugim kwartale bieżącego roku. Składać ma się z trzech aktów: The Depths of Treachery, Assault on Javar Nil oraz Exterminatus. Gracze będą musieli wyeliminować zagrożenie ze strony obcych, odnaleźć się wśród schizmy na jednej ze shrine worlds oraz przedostać się do zaginionej fortecy w Hadex Anomaly, by uratować galaktykę przed zniszczeniem.

Deathwatch to gra fabularna osadzona w realiach Warhammera 40,000, w której gracze wcielają się w super-żołnierzy- Kosmicznych Marines, służących w elitarnej formacji zwanej Strażą Śmierci, której celem jest walka z obcymi i demonami Osnowy.


Dowiedz się więcej:


Deathwatch

to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhammera 40 000, w której gracze wcielają się w super-żołnierzy – Kosmicznych Marines, służących w elitarnej formacji zwanej Strażą Śmierci, której celem jest walka z obcymi i demonami Osnowy.

Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".