Google+ 50 Fathoms: Explorer’s Edition Player’s Guide | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

50 Fathoms: Explorer’s Edition Player’s Guide

Wydawnictwo Pinnacle Entertainment Group wprowadziło do sprzedaży Podręcznik Gracza do settingu 50 Fathoms.

Nie każdy potrzebuje wszystkich informacji z podręcznika. Czasem wystarczy tylko część. Właśnie dla takich osób wydawnictwo Pinnacle Entertainment Group przygotowało 50 Fathoms: Explorer’s Edition Player’s Guide, czyli PDF zawierający wszystkie informacje z głównego podręcznika oprócz materiałów dla Mistrza Gry.

Liczący 60 stron PDF możecie kupić za pośrednictwem Studio 2 Publishing za $9.99.

Cały podręcznik 50 Fathoms w druku trafi do sklepów w marcu tego roku. Dostępny jest jednak już w przedsprzedaży za  $24.99 lub w PDF za  $19.99, a także w różnych innych opcjach. Podręcznik w stosunku do poprzedniej wersji zawiera dodatkowe materiały (50 Fathoms Companion) i jest zaktualizowany do zasad Savage Worlds Deluxe.

50 Fathoms to setting Savage Worlds w konwencji pirackiej, osadzony w tonącym świecie Caribdus.


Dowiedz się więcej:


50 Fathoms

Setting na mechanice Savage Worlds, w którym gracze wkraczają do świata Tysiąca Wysp. Postacie – marynarze i piraci – w ramach Kampanii Splotów próbują uratować tonący świat.

Pinnacle Entertainment Group

Powstałe w 1994 amerykańskie wydawnictwo znane między innymi z gier fabularnych opartych o mechanikę Savage Worlds.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.