Google+ Przedpremierowe sesje Gaslight | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Przedpremierowe sesje Gaslight

Wydawnictwo Galmadrin z pomocą serwisu MasterMind organizuje internetowe sesje RPG w ramach promocji najnowszego dodatku Gaslight.

Dzięki nawiązanej współpracy gracze dostaną możliwość by jeszcze przed zakupem podręcznika przekonać się jak wyglądają sesje w klimatach wiktoriańskiej Anglii.

Spotkanie odbędzie się 3 grudnia o 20:00, a do rozegrania będzie przygoda z najnowszego dodatku, której tytuł brzmi: „Noc Szakala„. Scenariusz ma zostać poprowadzony przez trzech Mistrzów Gry – na razie znana jest dwójka: Piotr Skobel i Maestro. Event będzie miał miejsce na serwerze Mumble.

Zgłoszenia można składać tutaj. W sesji można wziąć udział jako Gracz albo Obserwator.


Dowiedz się więcej:


Cthulhu by Gaslight

Suplement do gry fabularnej Zew Cthulhu, którego akcja osadzona jest pod koniec XIX wieku w wiktoriańskiej Anglii. Podręcznik ukaże się w kwietniu 2013 roku nakładem wydawnictwa Galmadrin.

Galmadrin

Założone w 2011 roku przez Dawida "Rathora" Pawlicę gliwickie wydawnictwo gier, odpowiedzialne między innymi za polskie wydania szóstej edycji gry fabularnej "Zew Cthulhu" oraz gry karcianej "Nightfall".

Mastermind

Zew Cthulhu

Gra fabularna w konwencji grozy, wydana po raz pierwszy w 1981 roku przez wydawnictwo Chaosium. Gracze wcielają się w badaczy tajemnic związanych ze stworzoną przez H. P. Lovecrafta i jego następców mitologią Cthulhu. Gra korzysta z mechaniki Basic Roleplaying, opartej na rzutach procentowych. Najnowsza polska edycja podręcznika została wydana przez wydawnictwo Galmadrin w 2011 roku.