Google+ PDF Book of Judgement w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

PDF Book of Judgement w sprzedaży

Wydawnictwo Fantasy Flight Games poinformowało na swojej stronie, że wersja elektroniczna Book of Judgement, dodatku do systemu Dark Heresy trafiła do sklepów internetowych.

Podręcznik zakupić można na rpgnow.com oraz drivethrurpg.com.

W Time of Judgement znaleźć można informacje na temat prawa imperialnego, a także nowy ekwipunek i kariery alternatywne dla bohaterów stojących na straży prawa jak też i takich z przeszłością kryminalną. Mistrzowie Gry otrzymują w nim rozszerzone zasady prowadzenia śledztw oraz nową przygodę, zatytułowaną Jurisdiction.

Dark Heresy to gra fabularna osadzona w realiach Warhammera 40,000, w której gracze wcielają się w akolitów służących inkwizycji, walczących z nieprawością, grzechem i herezją w świecie przyszłości.


Dowiedz się więcej:


Dark Heresy

Gra fabularna osadzona w uniwersum "Warhammera 40 000", w której gracze wcielają się w akolitów służących Inkwizycji, walczących z nieprawością, grzechem i herezją w świecie przyszłości.

Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".