Google+ Nowości do GURPS-a | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nowości do GURPS-a

Steve Jackson Games wydało ostatnio kilka dodatków do swojego największego systemu, od krótkiego czasopisma do grubej książki.

Najnowszy numer czasopisma Pyramid #3/35: Aliens skupia się na obcych formach życia. Znajdziemy tu wskazówki dotyczące tworzenia nowej rasy, zarówno fabularne, jak i mechaniczne, kilka gotowych przykładów, opisy możliwych spotkań z obcymi i jeden kosmiczny wrak. Dostępny jest darmowy podgląd.

Ten 37-stronicowy numer można kupić w pdf-ie na stronie wydawcy za 7,99 $

Wyszedł także kolejny suplement do GURPS Transhuman SpaceMartial Arts 2100 opisuje sztuki walki przyszłości, skupiając się na walce wręcz. W tym 38-stronicowym pdf-ie zawarte są zarówno podstawy fabularne dla walki wręcz mimo rozwiniętej technologii, jak i zasady i wskazówki dotyczące wykorzystania GURPS Martial Arts (koniecznego tutaj) w świecie przyszłości, wspierając osiągnięcia technologiczne i niehumanoidalne rasy. Tu też dostępny jest darmowy podgląd.

GURPS Transhuman Space: Martial Arts 2100 kosztuje 7,99 $

Wydawnictwo kontynuuje wydawanie linii Classic, podręczników do trzeciej edycji w wersji cyfrowej. Tym razem do sieci trafił GURPS Faerie opisujący magiczne istoty z folkloru całego świata, od drobnych wróżek do 3-metrowych zębatych potworów. Nie jest to tylko bestiariusz, bo opisuje także wykorzystanie istot baśniowych w różnych światach, od heroicznego fantasy do światów przyszłości, specyficzną magię oraz związki między istotami magicznymi a śmiertelnikami. Aby wykorzystać ten podręcznik w pełni z czwartą edycją, należy się zapoznać z GURPS Update.

GURPS Classic: Faerie ma 131 stron i kosztuje 7,99 $. Wciąż jest też dostępna wersja papierowa za 9,95$. Jak zwykle jest też darmowy podgląd.

Ostatnią rzeczą jest wydanie papierowe GURPS Horror, o którego cyfrowej wersji już informowaliśmy w lipcu. Twarda oprawa (druk czarno-biały) kosztuje 29,95 $


Dowiedz się więcej:


GURPS

Pyramid

Steve Jackson Games

Transhuman Space