Google+ Clockwork & Chivalry 2nd Edition w przedsprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Clockwork & Chivalry 2nd Edition w przedsprzedaży

Wydawnictwo Cakebread & Walton poinformowało, że druga edycja gry fabularnej Clockwork & Chivalry dostępna jest już w przedsprzedaży.

Clockwork & Chivalry to gra fabularna w konwencji steampunk, której akcja osadzona jest w alternatywnej Anglii XVII wieku. Gra oparta będzie na mechanice Renaissance (bazującej na mechanice OpenQuest) i ma być kompatybilna z systemem RuneQuest.

Liczący 400 stron podręcznik główny możecie już kupić za $49.99 w przedsprzedaży w sklepie wydawnictwa Cubicle 7,  do sklepów natomiast gra trafi w grudniu. Pierwszych dodatków do gry można się spodziewać w ciągu roku 2012.


Dowiedz się więcej:


Cakebread & Walton

Clockwork & Chivalry

Clockwork & Chivalry to gra fabularna w konwencji steampunk, której akcja osadzona jest w alternatywnej Anglii XVII wieku. Gra oparta jest na darmowej mechanice Renaissance (bazującej na mechanice OpenQuest) i jest kompatybilna z systemem RuneQuest.

Cubicle 7

Brytyjskie wydawnictwo gier fabularnych i karcianych. Wydawca między innymi gier fabularnych z cyklu "Doctor Who" czy gry fabularnej osadzonej w świecie trylogii "Władcy Pierścienia".