Google+ Shadowrun: New Dawn | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Shadowrun: New Dawn

Wydawnictwo Catalyst Game Labs poinformowało o wprowadzeniu do sprzedaży New Dawn, ostatniej z czterech części kampanii Dawn of the Artifacts, w której bohaterowie podróżują po świecie szukając starożytnych artefaktów.

Dawn of the Artifacts to składająca się z czterech części kampania do czwartej edycji Shadowruna:

Każdą z czterech części kampanii zakupicie w wersji PDF na DriveThruRPG za $8. W czwartej i ostatniej części bohaterowie będą musieli udać się do Hong Kongu, znaleźć ruchome miasto Karavan, wniknąć do korporacyjnej enklawy Neo-Tokyo oraz przeżyć atak na wzburzonym morzu. Dawn of the Artifacts: New Dawn przynosi rozwiązanie całej kampanii, przygotowując Świat Szóstej Ery na zmiany, które zajdą, gdy zostanie uwolniona moc wszystkich artefaktów.

Shadowrun to gra fabularna w konwencji cyberpunk z elementami fantasy, w której gracze wcielają się w role shadowrunnerów – najemników działających na krawędzi lub poza prawem.


Dowiedz się więcej:


Catalyst Game Labs

to amerykańskie wydawnictwo gier planszowych i fabularnych. Posiada licencje na wydawanie gier z serii Battletech, Shadowrun i Cosmic Patrol. Wydało także pierwszą edycję gry Eclipse Phase oraz grę planszową Leviathans.

Shadowrun

Gra fabularna w konwencji cyberpunk z elementami fantasy, w której gracze wcielają się w role shadowrunnerów - najemników działających na krawędzi lub poza prawem.