Google+ Pimp my Nemezis #2 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Pimp my Nemezis #2

Wydawnictwo GRAmel udostępniło na swojej stronie drugi PDF z serii poprawek mechanicznych autorstwa Krzysztofa ‘Szczura’ Hryniówa do Nemezis, settingu Savage Worlds.

W drugiej części zaprezentowano alternatywne zasady tworzenia statków kosmicznych.

Ponadto wydawnictwo poinformowało o wprowadzanych zmianach na swojej stronie, a także opublikowało ilustrację, która znajdzie się w nowej wersji Beasts & Barnarians, settingu Savage Worlds w konwencji sword and sorcery.

Beasts & Barbarians Player’s Guide, czyli obecną wersję możecie kupić w PDF za pośrednictwem DriveThruRPG lub RPGNow za $6.99 albo w sklepie wydawnictwa GRAmel za 19 zł.


Dowiedz się więcej:


Beasts & Barbarians

Setting magii i miecza autorstwa Umberto Pignatelliego wydany na mechanice Savage Worlds. Gracze wcielą się w bohaterów rodem z powieści Howarda, Wegnera czy Cooka, i mierząc swe siły z różnej maści monstrami, odkrywając mroczne tajemnice, zdobędą skarby i chwałę.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Nemezis

Setting "Savage Worlds" w konwencji science-fiction, autorstwa Andrzeja "Enca" Stója, wydany przez wydawnictwo GRAmel. Gracze wcielają się w bohaterów walczących z Hordą, nieznaną mroczną siłą – pradawnymi bogami i ich sługami.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.