Google+ Mechanika i Muzyka z Ultramarines | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Mechanika i Muzyka z Ultramarines

Na stronie wydawnictwa Fantasy Flight Games pojawiły się wieści związane z filmem Ultramarine, pierwszym filmem, którego akcja rozgrywa się  w realiach Warhammera 40,000. Premiera filmu miała miejsce pod koniec roku 2010.

Po pierwsze do sklepu trafiła ścieżka dźwiękowa z filmu. Kupić ją można na oficjalnej stronie produkcji. W zestawie oprócz muzyki z filmu znajduje się 32-stronicowy komiks oraz płyta, na której znajdziemy szkice, proces pisania scenariusza i tym podobne materiały.

Po drugie, na stronie wydawnictwa Fantasy Flight Games opublikowano statystyki niektórych postaci z filmu oraz występującej tam relikwii. Statystyki przeznaczone są do systemu Deathwatch.


Dowiedz się więcej:


Deathwatch

to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhammera 40 000, w której gracze wcielają się w super-żołnierzy – Kosmicznych Marines, służących w elitarnej formacji zwanej Strażą Śmierci, której celem jest walka z obcymi i demonami Osnowy.

Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".