Google+ GRAmelowa Kampania Wrześniowa | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

GRAmelowa Kampania Wrześniowa

Wydawnictwo GRAmel poinformowało o wrześniowych promocjach w sklepie wydawnictwa, a także udostępniło scenariusz Orzeł w Hyborii, do wykorzystania z Savage Worlds, a szczególnie z settingiem Sensacja i Przygoda.

Ceny prawie wszystkich produktów w sklepie wydawnictwa GRAmel spadły. Dodatkowo tylko we wrześniu do każdego zamówionego zestawu Sensacji i Przygody dołączane będą broszurki z materiałami dodatkowymi autorstwa Tomasza ‚Smartfoxa’ Smejlisa. Każdy, kto zamówił podręcznik wcześniej, będzie mógł otrzymać te materiały przy okazji następnego zamówienia.

Wydawnictwo poinformowało także o konkursie organizowanym wspólnie z serwisem Paradoks. Do wygrania Sensacja i Przygoda, Nemezis oraz Almanach Superbohaterów. Szczegóły na stronie wydawnictwa.


Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

Sensacja i Przygoda