Google+ Fragment First Founding udostępniony | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Fragment First Founding udostępniony

Wydawnictwo Fantasy Flight Games opublikowało fragment nadchodzącego dodatku do Deathwatch, czyli trzeciej linii wydawniczej rozgrywającej się w uniwersum Warhammera 40,000. Dodatek ten zatytułowany będzie First Founding.

First Founding ma dotyczyć legionów Space Marines i zawierać informacje zarówno o dziewięciu legionach lojalistów, jak i 9 legionach zdrajców. Opublikowany fragment dotyczy Iron Hands,  zakonu, który odrzuca słabość, zwłaszcza tę widzianą w ludzkim ciele.

Deathwatch to gra fabularna osadzona w realiach Warhammera 40,000, w której gracze wcielają się w super-żołnieży,  Kosmicznych Marines, służących w elitarnej formacji zwanej Strażą Śmierci, której celem jest walka z obcymi i demonami Osnowy.


Dowiedz się więcej:


Deathwatch

to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhammera 40 000, w której gracze wcielają się w super-żołnierzy – Kosmicznych Marines, służących w elitarnej formacji zwanej Strażą Śmierci, której celem jest walka z obcymi i demonami Osnowy.

Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".