Google+ Pink, it’s the color of Cthulhu! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Pink, it’s the color of Cthulhu!

Dzisiejszy mini-konkurs sponsoruje piosenka Pink zespołu Aerosmith, premiera szóstej edycji gry fabularnej Zew Cthulhu (od wydawnictwa Galmadrin), oraz firma Q-Workshop, sponsor nagród w konkursie.

Najbardziej przerażająca gra fabularna na świecie, Zew Cthulhu, powróciła za sprawą wydawnictwa Galmadrin, a my mamy dla Was jeszcze bardziej przerażające nagrody. Zapytacie pewnie, co może być bardziej przerażające niż sam Cthulhu? Jest coś takiego. To Cthulhu w kolorze różowym! Oczywiście nie przyślemy Wam Cthulhu. To zbyt hardcorowe nawet dla nas. Prześlemy Wam plugawe i przerażające zestawy kości Zew Cthulhu w kolorze różowym!

Mamy dwa zestawy do rozdania. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego Cthulhu lubi kolor różowy?

Najciekawsze zdaniem redakcji dwie odpowiedzi zostaną nagrodzone zestawem różowych kości Zew Cthulhu.

  • Prace przysyłajcie do nas do piątku (29.07.2011), do godziny 23:59, korzystając z formularza kontaktowego na stronie.
  • W tytule e-maila napiszcie „Pink Cthulhu”.
  • E-mail powinien także zawierać następujący tekst: „Wyrażam zgodę na publikację treści e-maila biorącej udział w konkursie, oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883).”

Dowiedz się więcej:


Galmadrin

Założone w 2011 roku przez Dawida "Rathora" Pawlicę gliwickie wydawnictwo gier, odpowiedzialne między innymi za polskie wydania szóstej edycji gry fabularnej "Zew Cthulhu" oraz gry karcianej "Nightfall".

Gry-Fabularne.pl

to portal informacyjny o papierowych grach RPG.

Q-Workshop

Założona w 2001 roku polska firma z siedzibą w Poznaniu, zajmująca się projektowaniem i produkcją wielościennych kości do różnych gier (gry fabularne, gry planszowe, gry bitewne).

Zew Cthulhu

Gra fabularna w konwencji grozy, wydana po raz pierwszy w 1981 roku przez wydawnictwo Chaosium. Gracze wcielają się w badaczy tajemnic związanych ze stworzoną przez H. P. Lovecrafta i jego następców mitologią Cthulhu. Gra korzysta z mechaniki Basic Roleplaying, opartej na rzutach procentowych. Najnowsza polska edycja podręcznika została wydana przez wydawnictwo Galmadrin w 2011 roku.