Google+ KURYER KONKURSOWY SiP #5 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

KURYER KONKURSOWY SiP #5

Czwarty fragment opisywał Thugów, czyli bractwo zbirów.

Rabat 15% w sklepie GRAmela oraz udział w finałowej dogrywce w niedzielę wygrał Sławomir ‚Zuhar’ Wrzesień. Gratulujemy!

Czas na piąty z fragmentów Sensacji i Przygody prezentowanych w ramach naszego konkursu KURYER KONKURSOWY SENSACJI I PRZYGODY. Wracamy znowu na chwilę do Polski.

W historii … nie ma natomiast nic romantycznego. Jest opowieścią o wzlocie, a potem upadku i zdradzie. … był synem Austriaka i Polki. Będąc niezwykle przystojnym i wysportowanym mężczyzną, a przy tym zawodowym aktorem, w latach dwudziestych odniósł wielki sukces w polskiej kinematografii. Odgrywał zazwyczaj postacie amantów, eleganckich arystokratów lub wojskowych, jak w Wampirach Warszawy (niezachowanym filmie kryminalnym) lub ekranizacji opowiadania Stefana Grabińskiego Kochanka Szamoty. Równocześnie zagrał kilka ról w filmach austriackiej wytwórni Sachsa, co pozwoliło mu osiągnąć w Polsce status gwiazdy międzynarodowej. W Wiedniu przeżył romans z jeszcze nieznaną Marleną Diertrich.

  • Odpowiedzi w konkursie przysyłajcie do nas korzystając z formularza kontaktowego na stronie.
  • W tytule e-maila napiszcie „SiP5”.
  • E-mail powinien także zawierać następujący tekst: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883).”

Kolejny fragment jeszcze dzisiaj!


Dowiedz się więcej:


Gry-Fabularne.pl

to portal informacyjny o papierowych grach RPG.

Sensacja i Przygoda