Google+ GURPS Dungeon Fantasy 13: Loadouts | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

GURPS Dungeon Fantasy 13: Loadouts

Steve Jackson Games wydało trzynasty dodatek do GURPS-a z serii Dungeon FantasyLoadouts przyspiesza tworzenie postaci dzięki pakietom ekwipunku.

Najnowszy produkt SJG upraszcza wybieranie ekwipunku dla eksploratorów podziemi tak, jak szablony z Dungeon Fantasy 1: Adventurers ułatwiają samo tworzenie postaci. Dla przedstawicieli każdej profesji z dotychczasowych książek z serii stworzono do wyboru zbiory przedmiotów z podsumowaną ceną i masą oraz statystykami poszczególnych elementów. Są także wskazówki, jak wydać punkty postaci, aby móc sobie pozwolić na wybrane pakiety. Znajdziemy tu także kilka nowych przedmiotów. Wszystko to przedstawione jest także w formie przygotowanych do druku tabel.

Do wykorzystania Dungeon Fantasy 13: Loadouts potrzebny jest Gurps Basic Set, Dungeon Fantasy 1: Adventurers i Dungeon Fantasy 8: Treasure Tables, ale można wykorzystać także inne książki z serii, dla zawartych w nich szablonów postaci.

Dodatek ma 54 strony i kosztuje 9,99 $. Wydany tylko w formie elektronicznej (pdf). Dostępny jest darmowy podgląd zawierający przykładową stronę o ekwipunku dla barbarzyńców, wstęp, spis treści i indeks.

Dungeon Fantasy to linia skupiająca się na grze w eksplorowanie lochów i czyszczeniu ich z wszelkiego (plugawego) życia oraz cennych rzeczy. Jej celem jest uczynienie GURPS-a bardziej przyjaznym dla tych, którzy chcą szybko stworzyć postać i zacząć grę.


Dowiedz się więcej:


Dungeon Fantasy

GURPS

Steve Jackson Games