Google+ GRAmelowe nowości już od przyszłego tygodnia! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

GRAmelowe nowości już od przyszłego tygodnia!

Wydawnictwo GRAmel poinformowało o terminach wysyłki, a także premiery sklepowej Sensacji i Przygody, nowego settingu do Savage Worlds.

Wysyłka przedsprzedażowych egzemplarzy Sensacji i Przygody rozpocznie się już w poniedziałek 18 lipca. W sklepach natomiast podręcznik będzie dostępny 29 lipca.

Dodatkowo wydawnictwo GRAmel zapowiedziało na przyszły tydzień udostępnienie za darmo Savage Worlds Patch 2.0 – czyli tłumaczenia wszystkich zmian i dodatkowych materiałów z wersji Savage Worlds Deluxe.

Ubieraj fedorę, szykuj rewolwer o rękojeści z kości słoniowej i ruszaj na spotkanie przygody życia. Dzięki “Sensacji i Przygodzie” posmakujesz ekscytującej, burzącej krew w żyłach fabuły rodem z pulpowych czasopism lat 30-tych i 40-tych, używając mechaniki “Savage Worlds“.

W tym niezwykle obszernym przewodniku po gatunku znajdziesz kalendarium lat 30-tych, opis broni i pojazdów tamtej epoki, generator ekscytujących przygód oraz przewodnik po pulpowych zbrodniarzach, opisujący złowrogich Nazistów, zdradliwych Sowietów, hinduskich Dusicieli oraz niebezpieczeństwa Orientu. A do tego pełne spolszczenie – nowe Przewagi i Zawady oraz rys fabularny Polski z lat 30. W wersji specjalnej znajdzie się miedzy innymi:

  • podręcznik w wersji elektronicznej
  • dodatkowe materiały poświęcone Polsce
  • kampania, dziejąca się w Polsce i wokół Polski – z wyjątkowym polskim haczykiem!

A złożona z piętnastu rozdziałów Kampanię Splotów, pod tytułem “Szkarłatny Cesarz” – od lipca na stronie GRAmela – zupełnie za darmo!


Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

Sensacja i Przygoda