Google+ Mark of the Xenos w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Mark of the Xenos w sprzedaży

Wydawnictwo Fantasy Flight Games poinformowało o wprowadzeniu do sprzedaży Mark of the Xenos, dodatku do gry fabularnej Deathwatch.

Mark of the Xenos to dodatek, w którym znajdziecie informacje o różnych rasach obcych i siłach Chaosu, zagrażających Imperium. Cena wersji papierowej to $39.95. Możecie też nabyć wersję PDF w sklepach DriveThruRPG oraz RPGNow w cenie $20.00.

Deathwatch to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhammera 40 000, w której gracze wcielają się w super-żołnierzy – Kosmicznych Marines, służących w elitarnej formacji zwanej Strażą Śmierci, której celem jest walka z obcymi i demonami Osnowy.


Dowiedz się więcej:


Deathwatch

to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhammera 40 000, w której gracze wcielają się w super-żołnierzy – Kosmicznych Marines, służących w elitarnej formacji zwanej Strażą Śmierci, której celem jest walka z obcymi i demonami Osnowy.

Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".