Google+ Aktualizacja erraty do Deathwatch | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Aktualizacja erraty do Deathwatch

Wydawnictwo Fantasy Flight Games udostępniło na swojej stronie aktualizację erraty do gry fabularnej Deathwatch.

W nowej wersji erraty, oprócz poprawek błędów, znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz alternatywne tabele broni. Errata liczy 14 stron.

Deathwatch to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhammera 40 000, w której gracze wcielają się w super-żołnierzy – Kosmicznych Marines, służących w elitarnej formacji zwanej Strażą Śmierci, której celem jest walka z obcymi i demonami Osnowy.


Dowiedz się więcej:


Deathwatch

to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhammera 40 000, w której gracze wcielają się w super-żołnierzy – Kosmicznych Marines, służących w elitarnej formacji zwanej Strażą Śmierci, której celem jest walka z obcymi i demonami Osnowy.

Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".

Warhammer

Gra fabularna dark fantasy, w której gracze wcielają się w postaci różnych profesji, przemierzające Stary Świat - krainę zamieszkałą przez ludzi, krasnoludy, elfy, halflingi inne fantastyczne rasy, nękaną bezustannie przez siły Chaosu.