Google+ Union City – nowa planeta do Nemezis | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Union City – nowa planeta do Nemezis

Wydawnictwo GRAmel opublikowało na swojej stronie opis Union City, jednej z wielu planet w uniwersum Nemezis, settingu Savage Worlds.

Nigdy więcej. To chore miejsce, prawdziwe siedlisko zła – ale wiesz, nie takiego obcego, plugawego i z mackami, ale klasycznego, ludzkiego, zdeprawowanego cholerstwa. Cały księżyc to jakiś cholerny szpital psychiatryczny. Ludzie walą tam drzwiami i oknami, jakby Union było centrum wszechświata, ale jak posiedzi się tam chwilę, łatwo można zauważyć, że to konkretne zadupie.


Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Nemezis

Setting "Savage Worlds" w konwencji science-fiction, autorstwa Andrzeja "Enca" Stója, wydany przez wydawnictwo GRAmel. Gracze wcielają się w bohaterów walczących z Hordą, nieznaną mroczną siłą – pradawnymi bogami i ich sługami.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.