Google+ Tydzień fanów – konkurs Portalu | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Tydzień fanów – konkurs Portalu

Na facebookowej stronie Portalu trwa dziś całodniowy konkurs dla fanów gier – można wygrać gamble (Portalowa waluta, za którą na aukcjach zdobywa się limitowane przedmioty) oraz główną nagrodę – dowolny podręcznik Portalu. Więcej informacji na stronie Portalu!

Akcja przeprowadzona jest w ramach Tygodnia fanów – w ramach której odbyły się już inne atrakcje (czat z fanami, audycja PortalRPG…).


Dowiedz się więcej:


Portal Games

Polskie wydawnictwo, które powstało w 1999 roku w Gliwicach i zaczynało od wydawania dwumiesięcznika poświęconego grom fabularnym. Dziś znane jest zarówno w Polsce, jak i na świecie z szeregu produktów, od gier fabularnych po planszowe czy karciane, a nawet bitewne. Największy rozgłos na świecie przyniosła wydawnictwu gra planszowa "Neuroshima HEX", wydana w Polsce, Francji oraz USA oraz gra fabularna "De Profundis". Oba tytuły stworzył Michał Oracz. W Polsce wydawnictwo kojarzone jest przede wszystkim z grami fabularnymi "Neuroshima" i "Monastyr" oraz ze związanymi z nimi grami planszowymi i karcianymi. Ważnymi pozycjami w portfolio wydawnictwa są także serie poradników dla Mistrzów Gry oraz tłumaczenia popularnych gier indie, takich jak "Honor i Krew" czy "InSpectres". W 2013 roku wydawnictwo zmieniło nazwę z Portal na Portal Games.

tydzień fanów