Google+ Savage News #5 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Savage News #5

Kenneth Hite – wywiad

Na stronie booklifenow.com opublikowano wywiad z Kennethem Hite, autorem Day after Ragnarok, a także wielu innych ciekawych publikacji. Z wywiadu dowiecie się jak to jest być freelancerem, takim jak Kenneth Hite.

Iron Dynasty: Guidebook #1

Wydawnictwo Reality Blurs poinformowało o wprowadzeniu do sprzedaży elektronicznej wersji dodatku do gry fabularnej Iron Dynasty (orientalne fantasy). Pierwsza część przewodnika, skupiająca się na Ikusa Kokoro, dostępna w sklepie wydawnictwa lub na DriveThruRPG za $3.

Nowe Przewagi

Kontroluj pogodę, podglądaj ludzi i spowalniaj ich – nowe Przewagi stworzone przez fanów na forum wydawnictwa Pinnacle Entertainment Group.

Hellfrost Freebie

Cztery strony darmowych materiałów do Hellfrost wydawnictwa Triple Ace Games (Minor Goddess – Ellanhere, background flavour material to the Hellfrost magic rules, Champion Cults and Optional Faith Guidelines).


Dowiedz się więcej:


Iron Dynasty

Pinnacle Entertainment Group

Powstałe w 1994 amerykańskie wydawnictwo znane między innymi z gier fabularnych opartych o mechanikę Savage Worlds.

Reality Blurs

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.