Google+ Konkurs Światotworzenia – głosowanie rozpoczęte! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Konkurs Światotworzenia – głosowanie rozpoczęte!

Wydawnictwo GRAmel poinformowało o uruchomieniu na stronie wydawnictwa ankiety, w której możecie wybrać, które z settingów z drugiego etapu konkursu Światotworzenia przejdą do etapu trzeciego, czyli finału.

Ponadto na stronie wydawnictwa udostępniono plaskacze koni – Brawurowe Rumaki. Są wśród nich zwyczajne konie, nieumarłe potwory, magiczne i legendarne istoty oraz twory szalonej nauki czy technologii przyszłości.


Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

Światotworzenie

Podręcznik autorstwa Andrzeja "Enca" Stója, w którym prezentowane są porady odnośnie tworzenia własnych settingów do gier fabularnych.