Google+ GRAmelowe Wakacje Marzeń (Nemezis) | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

GRAmelowe Wakacje Marzeń (Nemezis)

Wydawnictwo GRAmel udostępniło na swojej stronie scenariusz Wakacje Marzeń do settingu Nemezis, który swą premierę w wersji drukowanej będzie miał pod koniec lutego. Przygoda zabierze bohaterów graczy na turystyczną wyspę Arentis, gdzie broniąc wypoczywających ludzi przyjdzie im walczyć nie tylko z Hordą.

W związku z opóźnieniami w drukarni wydawnictwo przedłuża czas trwania promocyjnej ceny zarówno edycji specjalnej Nemezis, jak i samego podręcznika podstawowego.

Ponadto wydawnictwo GRAmel poinformowało o oddaniu do redakcji Sensacji i Przygody (Thrilling Tales). Dodatek będzie następnym po Nemezis produktem, który pojawi się w ofercie wydawnictwa.


Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Nemezis

Setting "Savage Worlds" w konwencji science-fiction, autorstwa Andrzeja "Enca" Stója, wydany przez wydawnictwo GRAmel. Gracze wcielają się w bohaterów walczących z Hordą, nieznaną mroczną siłą – pradawnymi bogami i ich sługami.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

thrilling tales