Google+ Pierwszy etap settingowego konkursu GRAmela zakończony | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Pierwszy etap settingowego konkursu GRAmela zakończony

Wczoraj o północy minął termin nadsyłania prac na zorganizowany przez wydawnictwo GRAmel oraz portal Dzikie Światy konkurs na setting do Savage Worlds. Jak przeczytać możecie w portalu Dzikie Światy, organizatorzy otrzymali łącznie 54 prace.

Na jurorów czeka około 250 stron tekstu, półfinałowa piątka zaś będzie znana już 15 grudnia.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie na stronie wydawnictwa GRAmel.


Dowiedz się więcej:


dzikie światy

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

 • Chris

  Tak na przyszłość – moglibyście pisać o rozpoczęciu konkursów, a nie o ich zakończeniu? =) myślę, że będzie to przydatne dla większej liczby ludzi…

 • Cześć Chris,

  Wybacz, że komentarz opublikowany dopiero teraz, ale system zakwalifikował go jako SPAM. Ale nie przejmuj się, nie cenzurujemy.

  Informacja o rozpoczęciu konkursu była:
  http://www.gry-fabularne.pl/2010/11/konkurs-na-setting-do-savage-worlds/

  Jako jeden z patronów medialnych wydawnictwa GRAmel, nie przegapiamy takich rzeczy :-)

  Dzięki za komentarz. Jeżeli chcesz zostawić jeszcze jakieś uwagi dotyczące naszej działalności, napisz proszę do nas. E-mail znajdziesz w zakładce KONTAKT. Z zainteresowaniem przeczytamy wszelkie propozycje, które przyczynią się do poprawy działania serwisu.

  Pozdrawiam