Google+ Grudzień z Atlas Games | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Grudzień z Atlas Games

W grudniu do sprzedaży trafiło:

Ars Magica

Sub Rosa, 6 numer magazynu poświęconemu wyłącznie Ars Magica. Do kupienia za 4.5$ na stronie magazynu.

Hedge Magic, dodatek do czwartej edycji Ars Magica. Omawia on kwestię magów spoza zakonów, w rodzaju samouków czy wioskowych czarownic. Można go dostać za 9$ w e23.

Tribunals of Hermes: Iberia, czyli dodatek w wersji pdf który pamięta jeszcze czasy White Wolf. Dodatek omawia kwestię magów zamieszkujących półwysep Iberyjski.

Rival Magic, dodatek opisujący inne zakony magii znajdujące się w zasięgu wpływów europy.

Unknown Armies

Hush Hush, dodatek omawiający Sleepers. Dostępny jest w sklepie e23 w formie pdf w cenie 12$.

Feng Shui

Friends of the Dragon, elektroniczny dodatek wzbogacający grę nowe opcje przy tworzeniu postaci oraz pomagający stworzyć ciekawą grupę postaci. Wszystko to w cenie 8$, do kupienia w e23.

Iron&Silk, to dodatek który pozwoli ci skopać tyłki przeciwnikom przedmiotom codziennego użytku. I to nieważne, czy mówimy o starej chińskiej restauracji, stacji kosmicznej czy stacji benzynowej. 8$ w e23 (pdf).


Dowiedz się więcej:


Atlas Games

Feng Shui

"Feng Shui" to łącząca różne konwencje gra fabularna akcji inspirowana filmami kung-fu z Hong Kongu. Gracze wcielają się w rozmaite postacie, od adeptów tajemnych sztuk walki, poprzez zamaskowanych bohaterów mścicieli, po biomutantów będących eksperymentem szalonych naukowców. Wszyscy walczą w Sekretnej Wojnie o dystopijny świat 2056 roku, toczonej między różnymi frakcjami, od złych magów kastratów po psychotyczną grupę anarchistów. Gra korzysta z prostej mechaniki opartej na rzutach dwiema kośćmi sześciościennymi (k6).

Sub Rosa

Unknown Armies