Google+ Almanach Superbohaterów w przedsprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Almanach Superbohaterów w przedsprzedaży

Wydawnictwo GRAmel ruszyło z przedsprzedażą Almanachu Superbohaterów, dodatku do Savage Worlds, w którym czekają na Was nowe przewagi i zawady, sprzęt, supermoce oraz nowe zasady, czyli wszystko co potrzebne, by zagrać superbohaterskie sesje prosto z ulubionych komiksów.

Almanach Superbohaterów dostępny jest w dwóch wersjach: normalnej i limitowanej, w cenie odpowiednio 35 zł i 50 zł.

Sklep wydawnictwa, oprócz Almanachu Superbohaterów, wzbogacił swą ofertę także o koszulki z logo Evernight: Noc Bohaterów oraz o edycję limitowaną Savage Worlds (do wyczerpania skromnych zapasów).

Zamawiając którykolwiek z produktów dziś (1 grudnia), nie zapłacicie nic za przesyłkę, jak bowiem już informowaliśmy, wydawnictwo GRAmel bierze udział w akcji Dzień Darmowej Dostawy.


Dowiedz się więcej:


Almanach Superbohaterów

Suplement Savage Worlds, dzięki któremu Gracze mogą wcielić się w różnego rodzaju superbohaterów.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

Światotworzenie

Podręcznik autorstwa Andrzeja "Enca" Stója, w którym prezentowane są porady odnośnie tworzenia własnych settingów do gier fabularnych.