Google+ 3x RPG, czyli Jesień z Portalem! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

3x RPG, czyli Jesień z Portalem!

W pierwszej połowie roku wydawnictwo Portal zaprezentowało fanom RPG w Polsce trzy podręczniki – dla fanów Neuroshimy przygotowało Ruiny, dla Mistrzów Gry przygotowało Skrót do R’lyeh, a dla wszystkich miłośników horroru grę RPG Cold City. Oprócz tego ukazywały się Gwiezdne Piraty, na łamach których ukazało się szereg materiału RPG, ukazała się Neuromachia oraz Przeciw Pierwszemu Przykazaniu

Na drugą połowę roku Portal ma dla Was drugą porcję akcji 3xRPG. Dla fanów Neuroshimy przygotowano drugi tom podręcznika Krew i Rdza (nakład pierwszej części dawno został wyczerpany i szykowany jest na ten rok także dodruk!). Dla Mistrzów Gry z dawna zapowiadany podręcznik Graj Trikiem Ignacego Trzewiczka. Zaś dla miłośników horroru… Tym razem w Wasze ręce trafi świetna gra fabularna InSpectres, która pozwala na rozgrywanie sesji w klimacie filmu Ghostbusters!

Wszystkie te podręczniki ukażą się już jesienią. Wyczekujcie informacji o nich na stronie Portalu!


Dowiedz się więcej:


Cold City

graj trikiem

InSpectres

krew i rdza

Portal Games

Polskie wydawnictwo, które powstało w 1999 roku w Gliwicach i zaczynało od wydawania dwumiesięcznika poświęconego grom fabularnym. Dziś znane jest zarówno w Polsce, jak i na świecie z szeregu produktów, od gier fabularnych po planszowe czy karciane, a nawet bitewne. Największy rozgłos na świecie przyniosła wydawnictwu gra planszowa "Neuroshima HEX", wydana w Polsce, Francji oraz USA oraz gra fabularna "De Profundis". Oba tytuły stworzył Michał Oracz. W Polsce wydawnictwo kojarzone jest przede wszystkim z grami fabularnymi "Neuroshima" i "Monastyr" oraz ze związanymi z nimi grami planszowymi i karcianymi. Ważnymi pozycjami w portfolio wydawnictwa są także serie poradników dla Mistrzów Gry oraz tłumaczenia popularnych gier indie, takich jak "Honor i Krew" czy "InSpectres". W 2013 roku wydawnictwo zmieniło nazwę z Portal na Portal Games.

ruiny

Skrót do R’lyeh