Google+ Plany Mongoose na listopad 2010 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Plany Mongoose na listopad 2010

Wydawnictwo Mongoose Publishing opublikowało plany wydawnicze na listopad 2010 roku. Wśród publikacji znajdą się nowości takie jak Wraith Recon – czyli nowy setting do gry fabularnej RuneQuest, In From the Cold – czyli artykuły Dave’a Morrisa z lat 80 przeredagowane i przystosowane do gry fabularnej Dragon Warriors, a także Sector Fleet – obszerny dodatek do każdej edycji Travellera, opisujący flotę Trzeciego Imperium.


Dowiedz się więcej:


Dragon Warriors

Mongoose Publishing

Runequest

to klasyczna gra fabularna fantasy, która od czasu powstania w roku 1978 przeszła wiele wcieleń i edycji. Mechanika gry oparta jest na kości procentowej (K100) oraz systemie umiejętności. Gra charakteryzuje się dość szczegółowym podejściem do rozgrywania walki, której rezultat może mocno zależeć od podjętych decyzji taktycznych.

Traveller

to wydany po raz pierwszy w 1977 roku, klasyczny system science-fiction, w którym bohaterowie, podróżując pomiędzy różnymi układami słonecznymi, handlują, eksplorują nowe światy, a także toczą naziemne i kosmiczne bitwy. Mechanika gry oparta jest na rzutach dwoma kośćmi K6.

Wraith Recon