Google+ Signs & Portents, numer 82 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Signs & Portents, numer 82

Ze strony Mongoose Publishing można już pobrać lipcowy numer darmowego magazynu Signs & Portents, poświęconego grom tego wydawnictwa. Oprócz newsów znajdziecie w środku materiały do gier: Traveller, RuneQuest oraz Conan, a także zapowiedź nowego settingu do systemu Traveller, zatytułowanego Chthonian Stars.

Traveller to system science-fiction, w którym bohaterowie podróżując pomiędzy różnymi układami słonecznymi, handlują, eksplorują nowe światy, a także toczą naziemne i kosmiczne bitwy.

Conan to klasyczna gra fabularna fantasy osadzona w świecie znanym z książek o Conanie Barbarzyńcy.

RuneQuest to klasyczna gra fabularna fantasy, która od czasu powstania w roku 1978 przeszła wiele wcieleń i edycji, teraz wydana ponownie przez wydawnictwo Mongoose Publishing.


Dowiedz się więcej:


Chthonian Stars

Conan

Mongoose Publishing

Runequest

to klasyczna gra fabularna fantasy, która od czasu powstania w roku 1978 przeszła wiele wcieleń i edycji. Mechanika gry oparta jest na kości procentowej (K100) oraz systemie umiejętności. Gra charakteryzuje się dość szczegółowym podejściem do rozgrywania walki, której rezultat może mocno zależeć od podjętych decyzji taktycznych.

Signs & Portents

Traveller

to wydany po raz pierwszy w 1977 roku, klasyczny system science-fiction, w którym bohaterowie, podróżując pomiędzy różnymi układami słonecznymi, handlują, eksplorują nowe światy, a także toczą naziemne i kosmiczne bitwy. Mechanika gry oparta jest na rzutach dwoma kośćmi K6.