Google+ Nowości od Mongoose: Traveller i Lone Wolf | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nowości od Mongoose: Traveller i Lone Wolf

W tym tygodniu do sprzedaży trafią dwa nowe podręczniki z wydawnictwa Mongoose Publishing. Pierwszy to dodatek do TravelleraHigh Guard, skierowany do graczy, których postacie są związane z marynarką wojenną (mechanika konstrukcji statków, dużo nowych broni i systemów do montowania). Drugi dodatek to przygoda Terror of the Darklords do Lone Wolf Multiplayer Game.

Więcej informacji oczywiście na stronie wydawcy.


Dowiedz się więcej:


Lone Wolf

Gra z gatunku gier paragrafowych, opartych na wyobraźni gracza, podobnych do gier fabularnych, ale przeznaczonych wyłącznie dla jednej osoby. Gra polega na czytaniu opisów i dokonywaniu wyborów, z których każdy odsyła nas do innego paragrafu w książce. Tło fabularne Lone Wolf to planeta Magnamund, na której toczy się odwieczna walka dobra ze złem. Wydano już 28 książek z tej serii.

Mongoose Publishing

Traveller

to wydany po raz pierwszy w 1977 roku, klasyczny system science-fiction, w którym bohaterowie, podróżując pomiędzy różnymi układami słonecznymi, handlują, eksplorują nowe światy, a także toczą naziemne i kosmiczne bitwy. Mechanika gry oparta jest na rzutach dwoma kośćmi K6.