Google+ Nations of Barsaive Volume Two: Serpent River w dystrybucji | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nations of Barsaive Volume Two: Serpent River w dystrybucji

Wydawnictwo RedBrick poinformowało o wprowadzeniu do sprzedaży dodatku Nations of Barsaive Volume Two: Serpent River. Książka jest reedycją znanej polskim graczom Wężowej Rzeki, przeznaczoną dla trzeciej edycji Earthdawna,  wzbogaconą o nowe skarby magiczne, przedmioty oraz dodatkowe opisy i pomysły na przygody. Koszt liczącego 128 stron dodatku to $24.99.


Dowiedz się więcej:


Earthdawn

Gra fabularna w konwencji heroic fantasy, osadzona w świecie pełnym niezwykłych przygód, wszechobecnej magii i przerażających niebezpieczeństw. Oryginalnie wydana w 1993 roku przez wydawnictwo FASA, w 1998 roku doczekała się polskiego tłumaczenia za sprawą wydawnictwa MAG. Gracze wcielają się w adeptów, ponadprzeciętne jednostki, które dzięki możliwości korzystania z magicznej energii, zdolne są do dokonywania wielkich czynów. Mechanika, silnie powiązana ze światem gry, wykorzystuje System Stopni, w którym danemu stopniowi testowanej cechy/zdolności/umiejętności przyporządkowany jest odpowiedni zestaw kości (w skład których wchodzą kości od k4 do k20).

Redbrick

to wydawnictwo powstałe w 2003 roku, zarządzane przez Jamesa Suttona. Z początku wydawnictwo skupiało się na rozwijaniu linii wydawniczej Earthdawn (edycja Classic i Third Edition), z czasem poszerzyło licencje o takie gry jak Fading Suns, Blue Planet czy Demonworld.