Google+ Nowości majowe The Shadow of Yesterday | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nowości majowe The Shadow of Yesterday

Po problemach technicznych oficjalna strona The Shadow of Yesterday wraca pod nowym adresem tsoy.darken.pl. Z tej okazji pojawiła się też trzecia cześć komiksu którego akcja toczy się w świecie gry.

The Shadow of Yesterday to gra rpg pulp fantasy w stylu Conana, której akcja osadzona jest w odradzającej się krainie Near, pełnej szans – ale i zagrożeń. To połączenie najlepszych cech tradycyjnych gier fabularnych oraz wyjątkowej mechaniki Solar System, promującej aktywne uczestnictwo graczy w opowieści.


Dowiedz się więcej:


The Shadow of Yesterday

to gra fabularna pulp fantasy, która wykorzystuje rozwój postaci do napędzania całej rozgrywki. Pierwsza wersja została opublikowana już w 2009, ale pierwsza wersja papierowa ukazała się w listopadzie 2011 roku. Nowa, druga edycja wyszła w styczniu 2013, wydana w tandemie Kuźni Gier oraz Gindie, zawierała nowe materiały w postaci szóstej krainy, Orania, oraz scenariusz Łukasza "Salantora" Pilarskiego, który dostał się do finałowej piątki konkursu Quentin. PDF z grą jest dostępny za darmo na oficjalnej polskiej stronie.